SEARCH
Your address will show here +12 34 56 78
Informacja

Stowarzyszenie Wiara-Rodzina-Życie zorganizowało spotkanie z cenionym doradcą ds. rodziny, Jackiem Pulikowskim. Relację ze spotkania przygotowaną przez redakcję Gościa Niedzielnego można przeczytać tutaj.

Czytaj więcej
Informacja

19 stycznia bieżącego roku zakończył się cykl katechez przedmałżeńskich, organizowanych przez Stowarzyszenie Wiara-Rodzina-Życie. Uczestniczyło w nich 7 par narzeczonych z Bolesławca i innych miejscowości.Dziękujemy wszystkim specjalistom którzy zaangażowali się wykłady oraz warsztaty, a także tym którzy podzielili się swoim świadectwem życia.

Czytaj więcej
Informacja

Ruszają zapisy na nauki przedmałżeńskie w poradni Effata w Bolesławcu!Katechezy przeznaczone są osób, które chcą solidnie przygotować się do przyjęcia sakramentu małżeństwa.Spotkania odbywać się będą od 10 listopada do 22 grudnia w środy o godzinie 17.30 w Szkole Pijarów przy ulicy Bankowej 10.Kurs obejmuje 7 spotkań wykładowo-warsztatowych plus 3 spotkania indywidualne.Zapisy pod numerem telefonu 667 297 928.Są jeszcze wolne miejsca.Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej
Informacja

We wtorki w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 16:oo, na I piętrze kościoła są prowadzone spotkanie DDA.Prowadzącą jest pani ALEKSANDRA (tel. 530 890 889) Parafia Rzymskokatolickap.w. Najświętszego Serca Pana Jezusaul. Jarzębinowa 49 os. Kwiatowe59-700 Bolesławiec

Czytaj więcej
Informacja

17 czerwca odbyło się uroczyste poświęcenie Specjalistycznej Poradni Rodzinnej EFFATA w Bolesławcu działającej przy Stowarzyszeniu Wiara-Rodzina-Życie i oddanie jej w opiekę św. Alberta Chmielowskiego. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w budynku Szkół Pijarskich przy ulicy Bankowej 10. Po niej nastąpiło poświęcenie pomieszczeń poradni mieszczącej się przy ulicy Kubika 4, na terenie Domu Dziecka.Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na tę uroczystość, a także tym, którzy napisali o niej szerszemu gronu odbiorców.Ich relacje można znaleźć tutaj oraz tutaj

Czytaj więcej
PREVIOUS POSTSPage 1 of 2NO NEW POSTS